Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak jsem přišel na svět a do Prahy/Trutnova

 

ObrazekNarodil jsem se krásné mamince Eschley King Black v Lelekovicích u Brna spolu s bráškou Harrym a sestřičkami Honey, Hetty, Harrisou a Hessy. Já se oficiálně jmenuju Hakim. Doma už pro mě ale dlouho dopředu měli vymyšlené jméno a i když se jim jméno Hakim líbilo, stal se ze mě Ferpo.

Cesta domů do Prahy byla dlouhá, ale se dvěma zastávkami jsem ji zvládl. Páníčci si naivně mysleli, že budu v autě spát v pelíšku a nechám si ujít tolik zajímavých věcí. Cestoval jsem ze zadního sedadla na přední a naopak a viděl spoustu velkých, malých a barevných aut - jinak nebylo na dálnici nic zajímavého. Nejvíc se mi líbila zastávka v občerstvení, kde jsem nepozorovaně usrkl z kelímku piva - asi mi bude chutnat a sem tam něco uzobl.

Doma mě uložili rovnou do pelíšku a hned jsem věděl, že tohle je moje království. Vedle pelíšku mám poličku plnou hraček a čekaly na mě i mističky s dobrotami a vodou, ale stýskalo se mi po mamince, sestřičce Hessynce a původních páníčcích, že jsem do pití ani jídla neměl chuť. Noc jsem proplakal a díky tomu jsem skončil v pelíšku mých páníčků (hned od druhého dne, jsem se ale choval jako velký kluk a spinkal sám).

Velkou radost jsem páníčkům udělal hlavně tím, že jsem hned věděl, že pruhovaný ručník není na hraní, ale na čůraní (to si mysleli, že jsem nějaký čunča? - tss)